Бесіда «Моя Батьківщина - Україна»

04.10.2023

Перші несміливі кроки, перші слова і перше кохання — все це бере початок з рідного краю, дому, де живуть Твої батьки.Найсвітліші, найніжніші почуття завжди пов'язані з Батьківщиною. Зрадити її означає навіки втратити рідний дім, повагу близьких. Читай приказки та прислів'я про Батьківщину — нехай вони спонукають Тебе на маленькі благородні справи і великі подвиги в ім'я рідної землі.

Мені дуже хотілося показати учням 4-А класу любов до своєї Батьківщини, запалити у їхніх сердечках хоча б маленький вогник гордості за те, що вони – українці. Учні пообіцяли бути гордими, чесними, розумними, любити свій рідний край!

Хай буде щасливою ваша дорога! Любіть прекрасну Україну, Цінуйте мову солов'їну, Шануйте маму завжди, тата! Працюйте, щоб жилось багато! Ще посадіть вербу й калину, Оберігайте Україну!