Бібліотечний урок "Історія книги" 2 клас

19.09.2023

З метою ознайомлення учнів з історією створення книги від найдавніших часів до наших днів, виховання поваги до людей, які займаються створенням книги, виховання у дітей любові до книги, прищеплювання навичок бережного поводження з нею, учні 2-Б класу відвідали бібліотечний урок "Історія книги".

Бібліотекар розповіла про історію створення книг, про перші бібліотеки, а також діти дізналися про цікаві історичні відомості .Учні ознайомились з виставкою "Вам, юні читачі". Вони були приємно здивовані, що ми маємо в своєму фонді багато літератури, за допомогою якої можна підготувати цікаві повідомлення для уроків з різних галузей знань.

Наприкінці зустрічі для дітей була проведена вікторина.
Всі з радістю перевірили свої знання, отримані на бібліотечному уроці.
Завжди чекаємо на нові зустрічи !