Інтерактивний кардмейкінг "Подарунок для героя"

22.10.2022

"Україна - одна з найбільших країн Європи. Вона має прекрасні міста, архітектурні пам'ятки, природу, має свою історію, але наша країна славиться найбільше своїми волелюбними, мужніми, хоробрими людьми. Сьогодні ми будемо говорити про людей, про людей сміливих, готових до самопожертви, людей, які ризикуючи своїм життям захищають країну на сході, людей, які віддають своє здоров'я, а іноді і життя, щоб ми з вами не відчували війни, не знали що таке війна" - так розпочав урок мистецтва вчитель В.Ф. Романюк.

Цей урок присвячений воїнам-захисникам, які боронять кордони нашої держави. Учні 4-А класу на бібліотечному уроці виготовили листівки, розмалювали малюнки та створили подяки захисникам.

Цей клас був обраний не просто так. Тут навчаються діти, які знають ціну батьківським обіймам, розмовам за чаюванням чи переглядом мультфільмів суботніми вечорами. Знають, бо щодня чекають повернення своїх батьків. В учнів є гордість за Україну, сформований патріотизм, вони знають що таке свобода та молитва за спокійну ніч.

Коли ми спитали діток: "Хто це - герої України?", - то тієї ж хвилини почули відповідь: "Це тато Віри і Артема". Тут навертаються сльози, четвертокласники усвідомлюють все, що відбувається у нашій державі!

Всі подарунки захисникам ми передамо волонтерам, щоб українські воїни отримати дозу підтримки і любові від діток Хімчинського ліцею.