Конкурс на кращий логотип до Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек

22.10.2022

З метою розкриття потенційних можливостей шкільної бібліотеки, підняття її престижу, привернення уваги вчительської, учнівської та батьківської громадськості до шкільної бібліотеки, популяризації книгочитання, в рамках місячника шкільних бібліотек було проведено конкурс на кращий логотип до Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек у 2022 році.

На конкурс надійшло 4 роботи. Логотипи виконані професійно учнями 8 та 9 класів. Діти самостійно запропонували ідеї і виконували їх з супроводом бібліотекаря. Всі роботи заслуговують уваги, оскільки мають родзинку.

Отож, відзначимо переможців:
1 місце - Удудяк Максим, 9-Б клас