Створення інформаційного паркана "У нас єдина мета - Україна свята, нездоланна ніким і ніколи!"

22.10.2022

Українська земля пройшла війни та мир, поразки та перемоги, пишалася вірними синами та доньками, чарувала світ своїми запашними паляницями та мелодійними піснями. Вона була і залишається вірною матір'ю українців, які свято шанують і люблять її.

В рамках місячника шкільних бібліотек, учні 5-А класу спільно з бібліотекарем ліцею виготовили інформаційний паркан "У нас єдина мета - Україна свята, нездоланна ніким і ніколи!" Діти з відповідальністю поставилися до завдання, оскільки розуміють, що Україна нездоланна!

Нашій країні довелося багато чого пережити: і підступні зради, і криваві війни, і страшну розпуку, і нелегкі роки поневолення. Але ми усе витримали, не зламалися, а стали ще міцнішими, ще сильнішими, щоб будувати нову Україну - самостійну державу, здатну бути однією з найкращих та найвеличніших держав світу. Такою, про яку мріяли наші предки, якою бачать її наші захисники, письменники, вчителі і діти.

Слава Україні!
Героям слава!