Т.Г. Шевченко - геній українського народу

09.03.2023

9 березня. День Народження Тараса Шевченка. Він став символом боротьби, його слова для нас зазвучали по новому.

Так звані «Шевченківські дні» відзначаються 9-10 березня, і це не просто так. Весна була особливим періодом в житті поета.

Сьогодні учні 3-Б класу спільно з М.В. Павлюк відвідали бібліотечний урок, присвячений життю і творчості Т.Г. Шевченка. Діти - активні читачі творів Шевченка, знають його біографію і діляться цікавими фактами.Урок відбувся в ігровій формі і завдання допомогли засвоїти отриману інформацію. Спільно з Ю.І. Оленюк учні плідно попрацювали: розгадали кросворди, розшифрували анаграми, віднайшли приховані слова, розробили асоціативний кущ і взяли участь у вікторині. За результатами завдань, дітки були нагороджені дипломами "Маленький Кобзарик".

Казав Шевченко: «Борітеся — побороте! Вам Бог помагає!»

Сьогоднішня ніч була ще одна не проста ніч для українців, але ми не маємо права здаватися. Заради тих, хто віддав своє життя. Заради вільного життя. Заради перемоги. Боремося! Поборемо! Слава Україні!